GLASS & CERAMICS / Ceramics / Servis 5395553
nr 539 5553
Servis
Lenght: ()
ca 50 delar, Gustavsberg model Erica (krackeleringar, enstaka nagg)
300
SEK 300
Monday September 1 2008
at 16:43:18
1/9 10:49:13
1/9 16:07:23
Nobelservisen