MÖBLER / Bord / Salongsbord 7685212
nr 768 5212
Salongsbord
med klaffar, Karl Johan stil, längd: 117, djup: 65, höjd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2012
kl 18:00:58
30/7 17:55:58