ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4936689
nr 493 6689
Gustaviansk stil, höjd: 80 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 17:23:30
400 kr
500 kr
650 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
Den Gustavianska stilen