MÖBLER / Bord / Soffbord 10028588
nr 1002 8588
Soffbord
Micado, Bra Bohag, Engström / Myrstrand, Tingström, längd: 59 cm, djup: 45 cm, höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 december 2015
kl 18:21:15
200 kr
350 kr
Bra Bohag