Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Tables / Bedside table 8597070



*

nr 859 7070


BEDSIDE TABLE

one pair, teak, 1950-tall, 53, width: 28 cm, height: 53 cm,


1 par, teak, 1950-tall, 53, djup: 28 cm, höjd: 53 cm


Estimate:

800

Sold:

SEK 600

Auction date:

Monday November 11 2013
at 19:21:58


  • Bid history
Time Bidder Bid
9/11 09:39:06 1      350 kr
10/11 22:06:48 2      500 kr
11/11 19:02:58 3      Vinnande bud



  • Thema-auction
  • Nov 11

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
  • 7182 TEA TABLE
    Bengt Hjertén. Diameter: 46 cm, height: 51 cm,
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:26
  • 7200 DROP-LEAF TABLE
    birch wood, around the turn of the 20th century. L..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:07
  • 7023 LAMP TABLE
    with drawer, Newport. Length: 40 cm, width: 40 cm,..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:11




Ladda ner broschyr