GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 11435051

nr 1143 5051

DINNERWARE

18 pieces, Höganäs, wear, mindre nagg.

18 delar, Höganäs

Condition: slitage, mindre nagg

300

SEK 700

Monday November 13 2017
at 20:43:27