MÖBLER / Bord / Lampbord 14367232
nr 1436 7232
Lampbord
med lådor. Bredd: 41, djup: 29 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:25:56
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr