KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 5086020
*
nr 508 6020
Sidenmålningar
3 st. Kina , 38x16
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2008
kl 17:16:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/2 15:20:55
1
100 kr
9/2 16:59:55
2
150 kr
10/2 17:20:04
3
200 kr
11/2 12:13:42
4
250 kr
11/2 15:48:41
5
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt sidenmålningar vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20
*
Sidenmålningar
nr 508 6020
Sidenmålningar
3 st. Kina , 38x16
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/2 15:20:55 | 1 | 100 kr |
| 9/2 16:59:55 | 2 | 150 kr |
| 10/2 17:20:04 | 3 | 200 kr |
| 11/2 12:13:42 | 4 | 250 kr |
| 11/2 15:48:41 | 5 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt sidenmålningar vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20



