MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 9671303
nr 967 1303
Fåtöljer
1 par, 1940-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 juni 2015
kl 18:12:31
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)