KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143053

nr 1514 3053

Justus Lundegård

(1860-1924), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskap med gård. Olja på pannå, 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 29x38 cm

Justus Lundegård, svensk målare född 1860, död 1924.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 9 januari 2023
kl 20:49:45

Justus Lundegård

Läs mer om Justus Lundegård