MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 5486852
nr 548 6852
Schatull
längd: 58, djup: 38, höjd: 78
Kondition: kompletterad/omarbetad, slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:22:35
100 kr
550 kr
200 kr
300 kr
600 kr