KONST / Litografier / Litografi 16197426
nr 1619 7426
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 29/30, daterad - 2000,20x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:08:00
10/5 22:25:47
300 kr
13/5 18:46:28
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe