MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3992558
nr 399 2558
Byrå
sekelskifte 1900 , längd: 98, djup: 46, höjd: 112 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 mars 2006
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr