MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3992558

nr 399 2558

Byrå

sekelskifte 1900 , längd: 98, djup: 46, höjd: 112 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 mars 2006