GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 8214295
nr 821 4295
Tallrikar
3 st, Samson/Holland
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2013
kl 20:12:26
22/4 19:40:17