GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8527092

nr 852 7092

Porslin

3 delar, 1800-tal, Kina Japan, Dia12-21

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 oktober 2013
kl 18:30:01

11/10 22:53:36 1      Vinnande bud