KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873031
nr 1687 3031
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1975. Olja på duk, 80x80 cm, yttermått inklusive ram: 84x84 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:43:04
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr