FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 5075652
nr 507 5652
CHAIR
Lenght: ()
1700-tal (slitage)
300
SEK 700
Monday February 4 2008
at 16:43:42
650 kr
400 kr
500 kr
600 kr
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.