GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 5122249
nr 512 2249
VASE
Lenght: ()
Jugend, Keramik, höjd: 27 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
Monday Mars 3 2008
at 17:01:02
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.
Tilgman Keramik