Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9952091



*

nr 995 2091


Takarmatur

1950-tal, Teak, tre glaskupor


Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 19:12:45


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/11 16:39:27 1      800 kr
14/11 21:41:55 2      800 kr
14/11 21:41:55 1      800 kr (Budbetjänt)
14/11 21:49:43 2      1.100 kr
15/11 18:42:22 3      1.100 kr
15/11 18:42:22 2      1.100 kr (Budbetjänt)
15/11 18:44:16 3      1.200 kr
16/11 13:32:43 4      1.300 kr
16/11 18:12:18 5      Vinnande bud
16/11 18:23:49 2      1.500 kr
16/11 18:23:49 5      1.600 kr (Budbetjänt)
16/11 18:24:30 2      1.700 kr
16/11 18:24:30 5      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor teak teakmöbler tre glaskupor trä
  • 7010 Takarmatur
    1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:47
  • 6624 Takarmatur
    Glas. Höjd: 23 cm
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 18:10
  • 7011 Takarmatur
    IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 20:57
  • 6405 Takarmatur
    med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:27
  • 7223 Takarmatur
    med prismor, Gustaviansk stil. Höjd: 30 cm
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:37
  • 7037 Takarmatur
    Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 20:24




Ladda ner broschyr