MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12476393

nr 1247 6393

Byrå

mahogny, 1950-tal. Bredd: 90, djup: 40 cm, höjd: 102 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:16:39