GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fiskfat 6961344
nr 696 1344
Fiskfat
Rörstrand, längd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2011
kl 18:19:20
7/5 15:29:33
Rörstrand