KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716299
nr 1671 6299
Sven Erik Andersson, komposition. Monogramsignerad. Olja på duk: 35x40 vm, yttermått inklusive ram. 37x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:59:49
300 kr
nr 1671 6299
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 6 januari 2025 |