MÖBLER / Bord / Toilettebord 8941077
nr 894 1077
Toilettebord
teak, 1950-tal, längd: 88, djup: 35, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 maj 2014
kl 20:00:03
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
450 kr
400 kr
500 kr
600 kr
12 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal