GLAS OCH KERAMIK / Glas / Pokaler (dds) 4925015
nr 492 5015
Pokaler (dds)
2 st, Erik Höglund (1932-1998), Boda Glasbruk 1950-tal, brunt glas, vas höjd 24, 5 cm, vas höjd 17 cm signerad H 956 / 160
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 17:34:35
29/10 14:01:27