MÖBLER / Bord / Spelbord 14156331
nr 1415 6331
Spelbord
längd: 90 cm, djup: 44 -88, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:40:54
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr