GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 5431057
nr 543 1057
Keramik
4 del, 30-tal, Bla Ekeby (fotnagg)
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 september 2008
kl 16:07:46
28/9 16:26:50
100 kr
29/9 13:25:34
Tilgman Keramik