MÖBLER / Bord / Spelbord 12757555

nr 1275 7555

Spelbord

mahogny, Bredd: 95 cm. Djup: 47 cm, höjd: 74cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:38:26