MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 14477197
nr 1447 7197
CARPET
oriental, 105x120, wear, damages.
orientalisk, 105x120
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday February 7 2022
at 18:25:39
100 kr
150 kr
300 kr