KONST / Litografier / Färglitografi 11919055

nr 1191 9055

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. ”Mot lyset". Signerad, numrerad 47/275. Motivet: 32x24 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 juni 2018
kl 18:56:28

14/6 12:23:30 1      Vinnande bud