GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Dosa 9109197

nr 910 9197

Dosa

+ vas, Tyskland /Sévre, 1800-tal, höjd: 4 + 7

Kondition: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 september 2014
kl 20:45:29