MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5668249
nr 566 8249
Byrå
1800-tal, längd: 89, djup: 46, höjd: 103
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 februari 2009
kl 18:12:37
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr