KONST / Litografier / Färglitografi 14534294
nr 1453 4294
Färglitografi
"Carolus", Karl XII. Ej signerad. Yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:22:50
100 kr
250 kr
300 kr