MÖBLER / Bord / Bord 4537431

nr 453 7431

Bord

1800-tal, längd: 75, djup: 53, höjd: 74 (slitage)

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 februari 2007
kl 16:05:00

Superellipsbordet