ÖVRIGT / Mattor / Bergama 6434027
nr 643 4027
Bergama
omkring 1800, 102x146
Kondition: jämnt ställvis något hårdare slitage, lagning, långsidor saknar någon knutrad, korroderad
måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01