KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16558075
nr 1655 8075
Kjell Leander Engström
(1914-1979), Sverige
Pastell, Signerad, yttermått inklusive ram: 54x39cm
Kjell Leander Engström, född 1914, död 1979, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:03:21
Kjell Leander Engström
Läs mer om Kjell Leander Engström