Ã–VRIGT / Diverse / Dekorelement 6854032

nr 685 4032

Dekorelement

Barock, höjd: 47

Kondition: skador

Utrop:

700 kr

Såld:

950 kr

måndag 7 mars 2011
kl 19:57:20

Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.