ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 10267589
nr 1026 7589
Örhängen
1 par, Silver/Paste, 1930-tal
måndag 21 mars 2016
kl 19:16:44
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver