GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 3033051
nr 303 3051
Skålar
2 st, GUstafsberg studio, 1950-tal, 1 med nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 mars 2004
650 kr
350 kr
450 kr
650 kr
800 kr
750 kr
850 kr
850 kr