KONST / Ramar / Ramar 3033005
*
nr 303 3005
Ramar
1 par, förgyllda, 44x33
Utrop:
800 kr
Såld:
950 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
7211 Miniatyrer
ett par, akvareller, silverramar, 1939, yttermått ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:17
*
Ramar
nr 303 3005
Ramar
1 par, förgyllda, 44x33
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 950 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2004 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
7211 Miniatyrer
ett par, akvareller, silverramar, 1939, yttermått ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:17



