KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16705142

nr 1670 5142

Tusch

Albert Engström (1869-1940), Sverige. Signerad, 3 damer, 17,5x21,5, yttermått inklusive ram: 32x36 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

lördag 21 december 2024
kl 20:21:29