KONST / Litografier / Färglitografi 16716274
nr 1671 6274
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, färglitografi, numrerad EA 17/25, "Notre-Dame de Paris", Bladets mått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm"
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 januari 2025
kl 20:25:30
6/1 20:13:39
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse