GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 14145219
nr 1414 5219
Skål
Keramik, Monogramsignerad HW, Danmark, diameter: 29, höjd: 25 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:12:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Tilgman Keramik