GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 9614036
*
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:07:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 20:01:24
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
7158 Kaffeservis
Rosenthal, 27 del
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:19
*
Kaffeservis
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/5 20:01:24 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
7158 Kaffeservis
Rosenthal, 27 del
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:19



