BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 6411672
nr 641 1672
Ljuskrona
Venetiansk, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 maj 2010