ÖVRIGT / Diverse / Ishink 9255140
*
nr 925 5140
Ishink
+ sifon, 3 delar, bland annat Nils Johan
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:16:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 13:54:44
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink nils johan sifon
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:40
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23
-
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36
-
8026 Jarniniere
Jugend, metall, glasinsats, med hänkel, Dua 2 1, h..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:31
-
8067 Lackask
Ryssland, Lenin, Signerad, 14x7
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:38
-
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36
*
Ishink
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5140
Ishink
+ sifon, 3 delar, bland annat Nils Johan
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/11 13:54:44 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink nils johan sifon
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:40 -
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23 -
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36
-
8026 Jarniniere
Jugend, metall, glasinsats, med hänkel, Dua 2 1, h..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:31 -
8067 Lackask
Ryssland, Lenin, Signerad, 14x7
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:38 -
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36



