MÖBLER / Bord / Konsolbord 9996754

nr 999 6754

Konsolbord

1800-tal, Stenskiva, längd: 65 cm, djup: 32 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 december 2015
kl 19:57:09

7/12 19:33:03 1      Vinnande bud