GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 16428100
nr 1642 8100
Ytterfoder
koppar, omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 20 cm, diameter: ca 25 cm
Kondition: slitage, bucklor
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:42:11
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)