GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 4504463

nr 450 4463

Ytterfoder

1 par, Rörstrand, 1800-tal, höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 februari 2007
kl 17:16:56

Rörstrand