GLASS & CERAMICS / Art Glass / Bowl 7977198

nr 797 7198

BOWL

med glasfrukter, Dia29, wear, damages.

med glasfrukter, Dia29

Condition: slitage, skador

400

SEK 150

Monday December 17 2012
at 17:19:23

17/12 16:01:04 1      100 kr
17/12 17:14:24 2      Vinnande bud

  • Thema-auction