GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9445014
nr 944 5014
Tallrikar
2 st, Famille rose, diameter: 23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:04:14
150 kr